TTCZ Рамен Тежина Комунални Клупата Тешки за Мулти-Цел Тежина Обука и AB Вежби-од 1.000 кг Капацитет

TTCZ Рамен Тежина Комунални Клупата Тешки за Мулти-Цел Тежина Обука и AB Вежби-од 1.000 кг Капацитет

Това е достапна
DEN 2759.76
Количината на стоката:

✅ Премиум квалитет тешки-должност рамен комунални клупата за интензивно се тешки за употреба во фитнес салата/студио или дом салата со practing сите ваши сила обука и полно тело, вежби. ✅ Инженеринг ултра-дебел сите челична конструкција за зголемување на издржливост и набитост, мат фолија за отпорен на корозија и убав изглед. ✅ Простор за заштеда на енергија дизајн за монтирање со друга опрема во вашата салата, без да се земе многу простор, едноставна монтажа со алатки вклучени, сè друго доаѓа како пред насобраните. ✅ Цврста и дебела перница подлога за обезбедување удобно поддршка и давање флексибилно прилагодување на вашиот разни тренинзи и вежбање. ✅ Од 1.000 кг тежина капацитет и цврста стабилност, идеален за сите нивоа на гира и barbell сила обуки.Овој врвен квалитет тешки рамен комунални клупата е ергономски удобност и безбеден за употреба, направи имате извонредни перформанси во кревање и сила за обука.Тоа е идеален за сите нивоа на гира и barbell сила за обука.Инкорпорирање на оваа клупа во вашата дневна core тренинг рутини ви дава повеќе кардио и сила бенефиции.Како голема помош на алатката, ги користите во клучните аспекти на обука во гира, barbell, нога лифтови, притисна, пресврти и повеќе.Овој мат фолија заврши клупа е направена од ултра-дебел челик, со N.W. 32 кг и има тежина капацитет од 1.000 кг.Додади ја оваа клупа во вашиот тековната програма за обука како дополнителна алатка за подобрување на ефикасноста и фигура или го користите како ваш главниот обука алатка дома или во теретана.Производ Спецификации Должина : 43.3", Ширина : 10.1", Висина : 16.5", Рампа Дебелина : 2.8" Искуство TTCZ Тешки Рамен Губење на Клупатаапсолутно најдобар квалитет рамен губење на клупата на пазарот досега.Вие никогаш не ќе го заборави задоволително насмевка на вашето лице по испробувањето на оваа неверојатна губење на клупата во вашиот дневен тренинг и обука.Апсолутно мора да се има прилог на вашиот фитнес клубот и дом салата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата