OXO Добра Костец Лесно да се Чисти Перки Месо Tenderizer, Бела

OXO Добра Костец Лесно да се Чисти Перки Месо Tenderizer, Бела

Това е достапна
DEN 502.80
Количината на стоката:

Остри, трајни ножеви се создаде џебови за да се намали marinating и готвење време, дозволувајќи им на месо за да ја задржи својата природни сокови и промовирање подеднакво готвење.Вдлабнати вклучи заклучување држи ножеви опфатени за безбедно, компактен складирање и нема да го отклучите по сопствена.Јасно база и прави агли се направи тоа лесно да се види каде ножеви биле и служат како водич за уште tenderization.Contoured форма и не се лизга контрола обезбедува удобност додека се печат.Врвот може да се отстрани за темелно чистење, топ-управување со машина за миење садови безбедно.Лесен-за-користење, 50-сечилото Месо Tenderizer подобрува вкусот и нежност на сите месо.Остри, трајни ножеви се создаде џебови за да се намали marinating и готвење време, дозволувајќи им на месо за да ја задржи својата природни сокови и промовирање подеднакво готвење.Вдлабнати вклучи заклучување држи ножеви опфатени за безбедно, компактен складирање и нема да го отклучите по сопствена.Јасно база и прави агли се направи тоа лесно да се види каде ножеви биле и служат како водич за уште tenderization.Contoured форма и не се лизга контрола обезбедува удобност додека се печат.Пакет Количина : 1 | Style Name : Бела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата