Водоотпорна Момчиња Outerwear Јакна (Повеќе Стилови На Располагање)

Водоотпорна Момчиња Outerwear Јакна (Повеќе Стилови На Располагање)

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Маскирани.Разлика од кавер-детали.Две размавта џебови.Иконскиот лого.Класичен Американски outerwear од 1948! Пакет до и да ја добиете атмосфера во ништо Водоотпорна гроздобер.Од 1948, Водоотпорна Облека компанија е една од земјите водечки бренд имиња во outerwear.Нашите разновидна колекција на стилови се дизајнирани да понуди супериорен удобност, со висок квалитет и исклучителни вредности.Преку употреба на иновативни стил и технолошки напредни ткаенини, нашите функционална облека се идеални да штит против дожд, ветер и студ.Водоотпорна outerwear обезбедува крајната заштита за да се заштитат од непредвидливи временските услови во секое време од годината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата