LXB-Топка 4pcs Нерѓосувачки Челик Сребрен Тон Топката Рициново Roller Ball Имајќи 21mm за Градење На Мобилен База Возен Работата на Маса

LXB-Топка 4pcs Нерѓосувачки Челик Сребрен Тон Топката Рициново Roller Ball Имајќи 21mm за Градење На Мобилен База Возен Работата

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Број На Модел : 15100003. Материјал : не ' рѓосувачки челик.Објектот боја : сребро на ѕвонење.Домување дијаметар : 50mm; Топка со дијаметар : 15.875 mm.Должина : 21mm; Теренот : 39mm.Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Usage : Дома DIYLength : 21mm Ball дијаметар : 15.875 mm Material : Нерѓосувачки steel Item боја : Сребро tone Pitch : 39mm Housing дијаметар : 50mm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата