Сончеви Денови Зоолошката градина Забава Авантура Топката Пит Игра со Топки – Затворен Pop-Up Игра Шатор за Години и Деца | Шарени Топки Вклучени | Амазон Ексклузивни

Сончеви Денови Зоолошката градина Забава Авантура Топката Пит Игра со Топки – Затворен Pop-Up Игра Шатор за Години и Деца | Шарени

Това е достапна
DEN 639.60
Количината на стоката:

КРЕАТИВНИ ЗАБАВА : Уникатно дизајниран со preschooler е омилен зоолошката градина животните се како лавови, мајмуни, слонови, панда мечки и повеќе, ги добиете сите учење и радосна акција на топката јама право во средината на дневната соба.БОНУС ИГРА ТОПКИ : Вклучува 20 мека воздух исполнет топки во различни светли бои.Совршено големина за децата да го фати и го фрли, со истовремено подобрување на рака координација око.Топки се Phthalate и BPA free!.ИМАГИНАЦИЈА-МЕШАЊЕ ГРАФИКА & МРЕЖА WINDOWS : Карактеристики различни сцени на џунглата животни и внатре и надвор.Топката пит дури и да има мрежа на windows за забава ѕиркаат-a-boo игра и додаде надзор за години.АКТИВНИ се ИГРА : Активни децата сакаат да ползи и да игра.Со оваа топка пит, млади љубители на животните 12 месеци и ќе имаат часови на забава пребројување на гласовите, истурам и фаќање.Се создаде возбудлив авантури и измислуваат вашите сопствени игри со нови животински пријатели!.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО & БРЗО СКЛАДИРАЊЕ : Pop-up дизајн им овозможува на кавга слободен собранието.Само слајд во цврсти столбови и сте подготвени да одите.Нема потреба за алатки!Кога се игра време е над шаторот огради станот за лесни за складирање.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Создадена со безбедноста на ум, детето пријателски функции вклучуваат круг агли, трајни крои и безбедно материјал.Шаторот е лесно за чистење, само употреба на влажна крпа и благ сапун.Децата може да ги добиете сите на забавата и радосна акција на топката јама право во средината на дневната соба или дворот со Сончеви денови животно-тематските топката пит.Оваа симпатична топката пит е доволно голема за повеќе деца да играат заедно.Тоа доаѓа со 20 мека, воздух исполнет топки.Pop-up дизајн е одлична за лесно собранието и брзо, кондензирана складирање.Основана во 2012 година, Сончеви Денови Забава, ДОО се состои од главна група на играчка индустрија ветерани со мисијата на ширење на сонце преку традиционалните, креативни игра.Нашиот фокус е да се подобрат искуството на потрошувачите со цел да се прошири на децата фантазија и да ги поттикнат нив да го исклучите и да игра.Во Сончеви Денови, секоја играчка е дизајниран со безбедноста на ум.Сите од нашите играчки се темелно тестиран за да се исполнат највисоките стандарди е можно.Ние стоиме зад нашите супериорен квалитет и сакате да се обезбеди целосно задоволство.Ако имате какви било проблеми, ве молиме да стигнеме до нашиот тим, па ние може да го направи тоа право.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата