Y2K Инди Естетика Гроздобер Ниска Половината Панталони 2000 Ниски Пораст Одблесокот Фармерки Гранџ Самовила Тексас Панталони Ретро Есен Облека

Y2K Инди Естетика Гроздобер Ниска Половината Панталони 2000 Ниски Пораст Одблесокот Фармерки Гранџ Самовила Тексас Панталони Ретро

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјали : Гроздобер y2k стил инди естетски лигите ниска половината панталони изработени од памук мешавина, висок квалитет на секојдневен sweatpants, мека на допир чувство, кожата-пријателски, лесни, издржливи, природни дише ултра-тенок ткаенина, исклучителна прилагоди, лабава одговара за удобно носење.Дизајн : Reteo Самовила гранџ harajuku готски панталони за 90-тите години egirls, ниска половината одблесокот панталони,солидна боја долго тексас панталони со џебови детали дизајн на страната, основните црна боја, 2000 тенок одговара на повик хипи одблесокот панталони, средна половината гроздобер bottoms може да се направи повеќе удобно за секојдневно носење.Повод : Жените мода панталони погоден за пролет, лето, есен, зима.Совршен за ноќен клуб, датум, коктели, клубска, вечер вечера, ноќта, позив, слободно време, секојдневно носење, повик), birthday (роденден, nightwear, прослава, streetwear, фотографија реквизити.Големина на : Жени, девојки есен зима streetwear панталони за S/M/L големина.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата пред да цел овој панталони.Лесно да се спарите со резервоар врвот, спортски градник, Т-маица, sweatshirt, грбот и така натаму.Пакет содржи : 1*Панталони.Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата