KKUYT Ролери Скејт Пети Чувари, 6 Парчиња Кожа Пети Капа Чувари Заштитници Ролери Скејт Капа Заштитници Заштитници Ролери Скејт Додатоци за Повеќето Ролери (Црна, Син?

KKUYT Ролери Скејт Пети Чувари, 6 Парчиња Кожа Пети Капа Чувари Заштитници Ролери Скејт Капа Заштитници Заштитници Ролери Скејт Додатоци

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

【Заштита на ролери Ролери】3 пара на скејт заштитник имаат добри амортизирање перформанси, може да обезбедува добра заштита и удобност, и може да ја спречи вашата ролери и прсти од тоа да биде изгребани и оштетени. 【Издржлив Материјал】хокеј На скејт стражари е направен на СТП кожа, што не е лесно да се оштети.Тоа може да обезбеди континуирана заштита за вашиот ролери, да ги задржи вашите ролери од нечистотија и се носат, и продолжување на работниот век на вашиот ролери ролери. 【Пети Облик Дизајн】На пети форма дизајн на ролери скејт додатоци може да остане во место и се совпаѓаат со вашето ролери ролери.Тоа може да се прилагоди во големина по желба, и шарени бои може да ги исполни вашите дневни појавување потреби. 【Лесен за Употреба】Помине shoelace преку 2 мали дупки да се поправи тоа во место и повторно ставете ја на вашиот ролери, тогаш не може да одговара на нив заедно.Површината на ролери ролери додатоци е мека и мазна, и тоа може да се чисти со вода, хартиена крпа или сапун.Зачувај за чистење време. 【Широк Спектар на Апликации】ролери скејт пети чувари големина е за 3.55" x 3.35" x 3" x 1.6"/ 9cm x 8.5 cm x 7.5 cm x 4cm, погоден за повеќето лизгалки, може да се користи за повеќето лизгалки, вклучувајќи го и пети запре Ролери со завртки на подвижна плоча.Ролери скејт заштитник е изработен од вештачка кожа, која има добар амортизирање перформанси и не е лесно да се оштети.Тоа може да се користи за долгорочна континуирана заштита да се заштити вашиот ролери од нечистотија и триење.Универзалната големина е погоден за повеќето ролери ролери.Функција : 1.Скејт заштитна маска уметничко Лизгање е контакт спорт, па триење и влечење на пети областа на цврста површина обично предизвикува подигање материјал да се носат.Ролери скејт капа заштитник може да направи вашата ролери издржливи.Овие пети чувари, исто така, погодна за отворен ролери ролери. 2.Практичен дизајн На пети форма и дупка дизајн може да ви помогне да се цврсто инсталирате пети заштитник на вашиот ролери, и материјал е многу мека, кој може да се заштити вашиот чизми од било која површина.Карактеристики : Материјал : Кожа/СТП Големина : 3.55" x 3.35" x 3" x 1.6"/ 9cm x 8.5 cm x 7.5 cm Тежина : 117g/ 0.26 lb Пакетот вклучува : 1 Пар на Црна Пети Капа Чувари Заштитници 1 Пар на Пинк Ролери Скејт Капа Заштитници 1 Пар на Bule Ролери Заштитници Нашите производи се добро тестирани, може да бидат сигурни дека вашата нарачка е загарантирана.Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата