Медицинска сестра Значка Ролна, Стигнале Значка Носителот, Срцето Значка Ролна, ID Значка Ролна со Клип, медицинска Сестра Значка Носителот со Љубов и Срце

Медицинска сестра Значка Ролна, Стигнале Значка Носителот, Срцето Значка Ролна, ID Значка Ролна со Клип, медицинска Сестра Значка

Това е достапна
DEN 119.52
Количината на стоката:

【Заштитен слој на Површината на Производот】 : Подобрена Стигнале Ролна со Алигатор Клип направи тоа може да се закачи за чанта, џеб и така натаму, заштитен слој на површината, можат да бидат отстранети кога се користи. 【Стигнале Ролна】 : Со стигнале мозок кој се протега до 26 инчи,лесно пристапни за лична карта. 【Висок Квалитет】 : Значка за Носител со трајни на тешки метали тело, метал спојувалка за каиш и серпентина пролет во страна и не е лесно да се скршени стигнале кабелот. 【Напредни Материјали】 : На Стигнале Значка ролна направени од Супер Висок квалитет на метал,трајни и здрав.Совршен за лекарите, наставниците, медицинска сестра и работа лекар. 【Направи Специјален】 : Со нов дизајн, нека значката изгледа уникатен и посебен.Боја : A.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата