Ноктите Вежба,Електрични Нокти Датотека Вежба Преносни Педикир Алатки 20000rpm лак Машина за Полнење За Acrylics, Гелови Нокти (Црна)

Ноктите Вежба,Електрични Нокти Датотека Вежба Преносни Педикир Алатки 20000rpm лак Машина за Полнење За Acrylics, Гелови Нокти (Црна)

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

БРЗИНА ПРИЛАГОДЛИВИ И ЕФИКАСНА ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : Електрични нокти датотека е 0-20000rpm брзо прилагодливи и позитивни инверзија прекинувач,таа нема да се прегреат поради висока брзина, бидејќи на ефикасна топлина дисипација,.тоа во голема мера ќе се зголеми животниот век на пен-во облик на електрична нокти датотеки,и да ги заштитат рацете од изгореници,ефикасно се третираат како деликатна области и груба callus.ТИВКО : Електрични нокти датотеки исклучително тивок и се изедначи со мали вибрации,ќе имаат подобро искуство.ПРЕНОСНИ : Лесен за ракување и промена вежба без алатки.Електрични нокти датотека вежба е мини преносни рака парче, лесен за носење, ви донесе убавина живот каде што сакате.НАДГРАДИ USB Интерфејс & Преносни Големина, Совршен за Патување ]:Можете да plug оваа преносни електрични помине вежба на кој било USB излез, како моќ банка, лаптоп, AC адаптер па дури и во автомобил полнач, па можете да го користите било каде во светот, А својата компактна големина го прави лесно да се носат наоколу. (Забелешка : адаптер не се вклучени).Мулти-Функција Помине Вежба за Полнење : вклучуваат 5 помине битови, ова електрична маникир/педикир комплет вклучува сè што би можеле да можеби треба за помине уметност.Буферирање, мелење, острење, брусење, полирање за акрил и гел за нокти, отстранување на продолжување на гелови, Средување на дебели природни ноктите и отстранување на cuticle, мртвата кожа.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата