DecorRack 100 Природни Бамбус Гребло Зема, 6 инчен Дрво, Скара, Kabob Skewers за Скара, Мезе, Овошје Стапови, Коктели Зема (100 Pack)

DecorRack 100 Природни Бамбус Гребло Зема, 6 инчен Дрво, Скара, Kabob Skewers за Скара, Мезе, Овошје Стапови, Коктели Зема (100 Pack)

Това е достапна
DEN 784.80
Количината на стоката:

Голема Вредност! 100 Еко-Пријателски Бамбус Гребло Skewers направени со 100% Природно Дрво.Разноврсна Зема - Совршени за вашиот Дом, Партии, BBQ, кафуле, Бифе, Банкети или Ресторан Бизнис.Голема Skewes за бразилецот Месо, морски плодови, Зеленчук, Сирење, Kabob или да се Одржи и Копје Мезиња, Закуски, Слез, и Повеќе.Декоративен Стил кој го Прави Лесно да се Одржи и да им Даде Голема Презентација за вашиот Cupcakes, Десерти, или Мезе.Станот Дизајн кој го Прави Лесно да се Одржи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата