Sutekus 24 Fineliner Боја Сет Пенкала Porous Парична Казна Точка Фломастери Пенкала Со 36 Места Молив Тркалаат Заврши За Уметнички Занаети Куршум Запишување На Пишување Белешк?

Sutekus 24 Fineliner Боја Сет Пенкала Porous Парична Казна Точка Фломастери Пенкала Со 36 Места Молив Тркалаат Заврши За Уметнички

Това е достапна
DEN 849.60
Количината на стоката:

Fineliner Боја Pen Set - Уникатен 24 обоени парична казна лагер пен збир, 0.4 mm пишување совети не крварат преку хартија и се одлични за боење.Издржливи Молив Заврши - Направен од висок квалитет на оксфорд, 36 слотови може да се одржи вашата моливи, фломастери, па дури и уметност боја четки совршено.Елегантен модел ќе додадете повеќе на задоволство на вашиот боење.Sutekus парична казна лагер пенкала со трајни метал-cad дизајн за да се спречи совет од wigging или пауза, одлична за пишување, цртање и боење.Совршен за ден на списанието, боење книги, куршум journaling, дневник, Бележник DIY, планер, календар, имајте на ум преземање, сликање, пишување и скицирање итн.Со вклучени молив заврши, тоа е многу полесно да се работи кога сите пенкала се организирани во еден линеарен начин.Пакет Содржина : 24 обоени fineline пенкала X 1 сет, молив заврши X 1. Најдобар избор како подарок за децата, семејството, уметници и freinds.Преносни пакување е практично да го користите во секое време, насекаде.Боја : Бохемски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата