Премиум Квалитет Полу-pro Џеки Месечината Темно Портокалова Шарени Пот Headband Wristband Сет

Премиум Квалитет Полу-pro Џеки Месечината Темно Портокалова Шарени Пот Headband Wristband Сет

Това е достапна
DEN 448.80
Количината на стоката:

100% Памук.Увезени.Ноќта На Вештерките Костим Бендови.Headband е околу 2 инчи x 6.7 инчи /околу 5 х 17 см.Wristband е за 3.15 инчен x 3.94 инчи / околу 8 cm x 10cm.Меки, удобни, абсорбента памук тери крпа headband и wristband. 1 Поставите {1 парче headband + 2 парчиња на wristbands}; Одговара Повеќето Возрасни и Тинејџер.Купи Couver пот headband, wristband сет за ноќта на Вештерките Custome.Користете Couver е пот главата бендови за кошарка, бејзбол, фудбал, одбојка, фудбал, Фризби, софтбол, тенис, tee топката, летни кампови, било кој спортски активности.На headbands(глава sweatband) ние го носат на Couver се со врвен квалитет.Тери крпа и еластична изградба прави овие пот главата бендови неверојатно издржливи и исклучително удобно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата