Хестингс 2M5170 8-Цилиндричен Клипот Прстен Сет

Хестингс 2M5170 8-Цилиндричен Клипот Прстен Сет

Това е достапна
DEN 2350.32
Количината на стоката:

2005-2013 Chevy ГМ 6.0 L LS2 LS96. Дел број : 2 M5170. Број на модел : 2 M5170. Производителот : Хестингс Клипот Прстени.Од 1915 година, Хестингс Производство на Компанијата е светска сила во клипот прстен инженеринг и производство.Со најсеопфатна линија на клипот прстени на располагање денес, Хестингс има клипот прстени за практично било која апликација – од автомобилската, тешки-должност за транспорт и перформанси, за земјоделски, индустриски и мал мотор.Во служба на Оем во светот, Хестингс дизајнира и произведува клипот прстени за светот најпрепознатливите и доверливи брендови.Во Хестингс, ние само производство клипот прстени – и за добра причина.Ние веруваме дека производство на најдобрите производи зема единствен и постојан фокус.Ова задржува ни се фокусираше на она што го правиме најдобро : доставување на крајна доверба за клиенти од целиот свет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата