Eaglcter Сребро Магнетни Автомобил Телефон Планината Универзална 360° Двојно Топката Ротација Прилагодливи Noiseless Автомобил Phone Држач за Табла Компатибилен со iPhone, Samsung,

Eaglcter Сребро Магнетни Автомобил Телефон Планината Универзална 360° Двојно Топката Ротација Прилагодливи Noiseless Автомобил Phone

Това е достапна
DEN 2186.40
Количината на стоката:

【Широк Компатибилност】Компатибилен со 4-7 инчен повеќето телефони, вклучувајќи i Phone,Samsung Галакси, Google, LG, Sony, Nexus, Nokia итн. 【360°Слободни Ротација】Со 2 прилагодливи ротирачки топката зглобовите да ве поддржи со поголем агол и насока на вредноста простор. 【Силни Магнетни】Изградена-во 4 моќни Ретки земни neodymium магнети за да се обезбеди силен магнет вшмукување, одржување на вашиот телефон цврсто во место. 【Безбедно Возење Визија】Мали и простор за заштеда, таа е инсталирана на табла и да не го блокира погледот на сите за да се обезбеди возење безбедност. 【Пакет Содржина】3×Магнетни автомобил телефон планината, 3×Круг железо листови, 3×Правоаголна железо листови, 3×Сува избрише хартија, 3×Влажни избрише хартија и 3×Екстра 3 M лепак .Не користите веднаш по инсталацијата, најдобри резултати ќе се добијат по 24 часа.На Eaglcter сребро магнетни автомобил телефон планината со 2 прилагодливи ротирачки топката зглобовите може да се одржи, повеќето телефони и да не го блокира вашиот поглед.Пакетот вклучува : 3 x Магнетни автомобил телефон mount3 x Екстра 3 M лепак film3 x Круг железо sheet3 x Правоаголна железо sheet3 x Сува избрише paper3 x Влажни избрише paper Installation чекори : 1. Употреба на влажни избрише хартија со додатоци за чистење на задниот дел од телефонот и табла на автомобилот или други мазна и рамна места.2. Користете сува избрише хартија во прибор за сува задниот дел од телефонот и на табла.3. Излупете исклучите 3 M подлога и се држи телефонот монтирање на табла.4. Излупете исклучите 3 M подлога и се држи магијата плоча на задниот дел на телефонот (Топло совет : најдобро е да се инсталира во средината); Или можете да ги ставите на магнетна плоча на внатрешноста на телефонот случај без пилинг исклучите 3 M подлога.5. Притиснете ги цврсто за 15 секунди за да се поправи на лепило.6. По 24 часа, се стави на вашиот телефон на тоа и да почнете да ги користите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата