Спанаќ-Равиоли, Филц Игра Храна Minature Храна

Спанаќ-Равиоли, Филц Игра Храна Minature Храна

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Во Оваа Понуда ќе можат Спанаќ, зачинет Равиоли, ови се спакувани во една Кеса на Занает Хартија.Секој Оброк во претендираат игра кујна ќе биде Истакнуваат со овие Равиоли!Нормална или Мечка-Лук зачинет Равиоли и повеќе овошје, зеленчук и прибор за кујна и намирници претендираат игра може да се најде во нашата продавница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата