AOHMG 20 Виткање Велосипед за Возрасни Лесни, 7-Брзински Челик Рамка Unisexe Компактен Свитлива Град Велосипед, со Fenders/Задните Рек/Удобност Седло,Црна

AOHMG 20 Виткање Велосипед за Возрасни Лесни, 7-Брзински Челик Рамка Unisexe Компактен Свитлива Град Велосипед, со Fenders/Задните

Това е достапна
DEN 2200.80
Количината на стоката:

???? 7-ПОМОЧА ВИТКАЊЕ ВЕЛОСИПЕД : преминот рачка задните derailleur ќе ви овозможи лесно да го промените брзината како што е потребно, ви дава ново искуство за време на вашиот возење. ????V-СТИЛ СОПИРАЧКИ : Овој велосипед е опремен со предните и задните V сопирачки, кој го направи сопирачки поефикасно и да се скрати на кочење при возење надвор. ????ПРИЛАГОДЛИВА РАЧКА & ВИСИНА на СЕДИШТЕ : Справи и Седишта ви обезбеди со најголема удобност, и може да се прилагоди на висина од врвот до дното.Може удобно да се сместат на еден Велосипедист кои се движат од 135 – 180 cm. ????ТРКАЛА : Направен од висок квалитет на стареење отпорни гума и алуминиумски легури венчиња, на гуми не се лизга и тешко да се пирс. ????ЛЕСНО СОБРАНИЕТО ПРОЦЕС:Нашите виткање велосипед е 98% инсталиран, така што ќе можете да инсталирате и користите многу брзо, намалување на многу мачна чекорите за инсталација, што ќе ви овозможи да ги користат нашите велосипед брзо.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата