Tebery 12 Пакет Круг Сина Votive Свеќа Носители, 2-Инчен Меркур Стакло Tealight Свеќа Држачот за Маса Централен, Свадба Декорација, Партија, и Дома Декор

Tebery 12 Пакет Круг Сина Votive Свеќа Носители, 2-Инчен Меркур Стакло Tealight Свеќа Држачот за Маса Централен, Свадба Декорација,

Това е достапна
DEN 551.76
Количината на стоката:

Премиум Квалитет : Направен од дебела, трајни, да доведе слободни стакло; карактеристики на дебело стакло ѕид и пондерирана база, за да се спречи прегревање или пукање.Votive Свеќа Носители : Работи со редовни tealight свеќи, исто така работи со мали LED flameless чај светла.LED tealight свеќа, се препорачува.Металик Крај : Меркур speckled ефект врз tealight сопственикот ќе се зголеми природно топла светлина на свеќи, давајќи класично, но безвременски изглед.Стилски & Декоративни : Декорирате вашиот кафе на маса или да ја користите како убава централен за вашата трпезариска маса.Додадете гламур на какви било посебни настан или пригода, како што се одмори, вечера забави, свадби, годишнина, итн.Одлично за ароматерапијата или медитација.Одличен Подарок : шармантна подарок што се вклопува во секој дом оркестарот за вечера партии, куќа warmings, Божиќ, родендени, спа, свадби итн.Премиум Квалитет : се Направени од издржлив стакло, опремен со дебело стакло ѕид и пондерирана база, за да се спречи прегревање или пукање.Металик Крај : Меркур speckled ефект врз tealight сопственикот ќе се зголеми природно топла светлина на свеќи, давајќи класично, но безвременски изглед.Votive Свеќа Носители : Работи со редовни tealight свеќи, исто така работи со мали LED flameless чај светла.LED tealight свеќа, се препорачува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата