Кит Облик на Чип и Натопи Мезе Керамичка Чаша Павлака

Кит Облик на Чип и Натопи Мезе Керамичка Чаша Павлака

Това е достапна
DEN 839.76
Количината на стоката:

Кит облик на чип и натопи сад.Направени од керамички.Мерки за прибл. 14"L x 6.5"W x 4"H. Совршено големина за средби и за забава.Служат на вашите омилени мезиња во стил со овој визуелно привлечен чип и натопи сад.Обликувани како Кит оваа керамички чип и натопи има две прегради; поголем простор за чипови, овошје или зеленчук и помал простор за вашиот натопи.Голем плус на секое лице, собирање, скара, или забавни настан.Мерки за прибл. 14"L x 6.5"W x 4"Х.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата