ZMART Унисекс Пилешко Подароци Коза Подароци за Жени Мажи Пилешко Чорапи Коза Чорапи Фламинго Куче Мрзливост Животинско Подароци

ZMART Унисекс Пилешко Подароци Коза Подароци за Жени Мажи Пилешко Чорапи Коза Чорапи Фламинго Куче Мрзливост Животинско Подароци

Това е достапна
DEN 1771.20
Количината на стоката:

80%памук.Машина За Миење. ★【ЖИВОТ ПОДОБРО - КОЗА ЧОРАПИ】Унисекс коза чорапи за жените, коза чорапи мажи, коза љубители и сопственици.Нашите глупо чорапи за жените и мажите функција кози, трева и смешни велејќи зборови во долниот : "Животот е подобро со кози".Како што сите знаеме, кози се добри во runnig, качување и на добри агилност.Со коза чорапи, нозете ќе биде лесно и опуштено. ★【ГОЛЕМИНА & ПАКУВАЊЕ】Смешно фарма подароци, фарма на животните чорапи.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО - Унисекс дизајн се вклопува во повеќето мажи НАС големина 6-13 нозе, и повеќето жени НАС големина 7 и нагоре. ★【КОЗА ПОДАРОЦИ】Овие новина нов стил на животните подароци, љубители на животните подароци за жени, девојки и жени се совршени овци подароци за овци и љубовници, подароци за фармери и љубители на животните.Различни животински чорапи за жените и мажите се нудат за вашиот избор. ★【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Нашите животински чорапи за жените и мажите го користат 80% Памук, 17% Polyamide, 3% Spandex да се осигура дека нашите чорапи се меки, удобни и еластичен и дише.Овие животни чорапи за девојки се во заштитен убаво пакување.Машина Перат. ★【КОЗА ПОДАРОЦИ ЗА ЉУБОВНИЦИ】Тие може да биде одличен избор на подароци за вашите најблиски за време на празници, како Ден на Мајката, Таткото Ден, Годишнина, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Костим Партија, итн.Барање роденденски подароци за вашите мајка и татко, жена и маж, ќерка и син, девојка и дечко, бабата и дедото, или сестри и браќа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата