HOMEYEE Жените Ретро Шик Colorblock Lapel Кариера Туника Фустан B238

HOMEYEE Жените Ретро Шик Colorblock Lapel Кариера Туника Фустан B238

Това е достапна
DEN 743.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 35% Полиестер, 5% Spandex.Патент затворање.Рака Мие Само.Гроздобер Ретро Colorblock Стил.Lapel, Екипажот Вратот, Долг Ракав&Кратки Ракави, Патент Назад, Furcal Полите.Добар Избор за повеќе наврати,сакаат да работат,црква,бизнис-состанок,канцеларија и така натаму. ***Ве молиме имајте во предвид : Големина 4=Големина на Мали, со Големина 6=Средна Големина, Size 8=Големина Големи, Големина 10=Големина X-Large, Големина 12=Големина XX-Large, Големина 14=Големина 3 X-Large, Големина 16=Големина 4 X-Large, Големина 18=Големина 5 X-Големи.Ниска Температура,Рачно миење или благ машина за миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата