Монтереј Клубот на Жените Моли Двоен Контраст Долг Ракав Голф Врвот #2149

Монтереј Клубот на Жените Моли Двоен Контраст Долг Ракав Голф Врвот 2149

Това е достапна
DEN 498.00
Количината на стоката:

97% Полиестер, 3% Spandex.Патент затворање.Долг ракав дизајн.Патент фуста со потсмеваат јака за прилагодливи, продолжен покриеност.Разлика од colorblock страничните панели и влошки.Изведба водат конструкција за удобност и мобилност.Нашиот потпис Сува Замав влага-wicking ткаенина суши пот брзо за да се задржи за да се исуши.Стандард одговара за релаксирано, лесно се чувствуваат.Монтереј Клуб е активен начин на живот бренд кој беше понудата на квалитетни-управувано, високи перформанси мажи и жени облека од 1987 година. Монтереј Клубот на Жените Моли Двоен Контраст Долг Ракав Голф Врвот #2149.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата