PooPourri Пред да Одите Спреј, Лаванда Ванила, 2 Пребројувањето на 2 Fl Мл Шише, 4 Fl Мл

PooPourri Пред да Одите Спреј, Лаванда Ванила, 2 Пребројувањето на 2 Fl Мл Шише, 4 Fl Мл

Това е достапна
DEN 473.52
Количината на стоката:

Spritz на Сад Пред-You-Go и Никој Друг Некогаш Ќе се Знае!.ОРИГИНАЛНИОТ Пред-Вас-Оди во Тоалет Спреј дека ќе престане да бања мириси пред тие некогаш почнат - сериозно!Нема повеќе се обидуваат да се маскираат мирис веќе во воздух.Научно-проверени формула направени на етерични масла и други природни соединенија; БЕЗ груби хемикалии, аеросол, parabens, phthalates, или формалдехид; Сите смрдеа-во борба против добри нешта!.Направен во старите добри САД.До 100 користи во 2-унца шише.Некои велат дека тајната за среќен врска е посебен бањи, но тие луѓе никогаш не се обидел Poo~Pourri, на елегантен, нахален, ултра ефикасен начин да ја напушти бања мирис подобро од вас го најде тоа.Нашите наградуван пред-вас-оди во тоалет спрејови доаѓаат во неколку различни големини и мириси.Оди напред..приклучат илјадници задоволни клиенти кои се обиделе Poo~Pourri за забава и ги користат, бидејќи тоа навистина работи!Кога ќе спреј Poo~Pourri во сад пред-you-go, нашиот комерцијален формула создава заштитна бариера на водата на површината.Оваа бариера е дизајниран за отстранување на непријатни бања смрдеата под површината и чувајте ги надвор на воздух.Сите ќе мирис е освежување букет на етерични масла!Со шише на Poo~Pourri во вашата чанта, она што го правите во бањата е никој не е бизнис, туку твојата!Poo~Pourri е ароматерапијата магија заменува срам со доверба во било бања ситуација.Таму ќе биде без аеросоли прикривање за вас!Ти (и сите околу вас) може да дишете лесно со Poo~Pourri.Poo~Pourri не повеќе од само подобрување на квалитетот на воздухот - тоа е еколошки.Нашата тајна мешавини потпираат на етерични масла да се елиминира бања мирис, правејќи го безбедно за планетата и вашиот септички системи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата