JGbike Компатибилен Хидраулични Диск Кочница во Собата за Shimano DEORE M6100 2-Клипот, Спуст XC Планински Велосипед, претходно Собрани и пред-Блед

JGbike Компатибилен Хидраулични Диск Кочница во Собата за Shimano DEORE M6100 2-Клипот, Спуст XC Планински Велосипед, претходно Собрани

Това е достапна
DEN 4799.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ????♂️- Голем дел, се сеќавам тоа е SHIMANO, имате избор за Нов Deore M6100, тие акции се исти перформанси како XTR M9100, 2 posion.Она што за 26" 27.5" 29"er, завршени пред . ???? - Ourstanding Перформанси, Сопирачки=Безбедност, е најновата нови DEORE M6100 сопирачки објавен од страна на Shimano, претходно собрани и пред-блед, собрани како Лево за Пред смола со влошки, изберете најсоодветниот должина на црева од опции, секогаш мерка вашиот постоечки кочница црево должина за соодветна големина;. ???? - Подарок Опции, тоа е во JGbike е сосема пакет, речиси сите сопирачки првично доаѓаат со велосипед треба да се замени.Можете да најдете подарок опција за вашата сопруг, сопруга, дечко, девојка, или подарок за вашите деца' велосипед за назад на училиште подароци, Божиќ подарок, денот на Вљубените подароци, ден на Мајката или Таткото ден подарок, подарок за денот на благодарноста или Нова година подароци;. ???? - Ние ги поддржуваме Бизнис, само место масовно купување и замена на сопирачки за вашата други семејство велосипеди, препорачуваме да вашата заедница.Ние нудиме бизнис цена за велосипед велосипед продавници, сакал да биде на вашите бизнис партнери и доверливи производители;. ???? - Натпревар JGbike Опции, се најде rotors или крварење колекции за вашиот сопирачки, се најде mtb педали, касета, еден chainring од JGbike, дури и groupset да се изгради на вашиот велосипед.JGbike се заложат за голема affortable велосипед делови за да ги подобрите вашите вештини и искуство;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата