Злато Votive Свеќа Носителите - Стакло Светилник Носители за Tealight/Коси Свеќа Сет од 6 Свадба и Табели Centerpieces Декоративни, Падне, Партија, Божиќ Оркестарот

Злато Votive Свеќа Носителите - Стакло Светилник Носители за Tealight/Коси Свеќа Сет од 6 Свадба и Табели Centerpieces Декоративни,

Това е достапна
DEN 551.52
Количината на стоката:

❤️????❤️【Tealight/Коси Свеќа Носители 】❤️????❤️Ќе бидете во можност да се одржи коси свеќи или tealight свеќи (за коси свеќи мерење околу 0.9-инчен дијаметар секој и Tealight мерење околу 1.77-инчен дијаметар секоја), за небесната и романтичен амбиент настан.Ова свеќа носителот ќе се создаде чувство на топлина и удобност. ❤️????❤️【Злато Чаша Votive Свеќа Носители】 ❤️????❤️Tealight свеќа носител е совршен за свадби, изненадување партии, вечери & тематските настани (Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ, итн.).Прекрасна стаклена свеќа носителот собата е совршен начин за да додадете топлина и убавина во вашиот дом е décor, со својата прекрасна стаклена површина и здив-преземање на сложена детали.Па тоа дава длабок впечаток на луѓето. ❤️????❤️【Свеќа Држачи за на Маса Централен】❤️????❤️ Не е лесно да се скрши, на задебелена купот на телото и секоја мала свеќа носителот ќе се пополни hardboard на посебно се чуваат одделно, не се оштетени со протокот, бидете сигурни дека ќе добиете добар чај свеќа носителот, заштити вашата безбедност.Дебела стаклестото ѕид и отежнувачки база спречи свеќа согорување да предизвика чај светлина на сопствениците да се распрснувале.Enjinkail табела оркестарот свеќа носители блесне во секој агол од вашиот дом. ❤️????❤️【 Совршено Семејство Подарок 】❤️????❤️ Не сум сигурен што подарок да посебни пријатели или членови на семејството?Чај светлина свеќа носители користиме високо квалитетни и издржливи lead-free стакло, која е мазна, транспарентни.Свеќа носителот сет од 6 centerpieces е совршен подарок што може да се користи како подарок за свадби, годишнини, роденденски подароци, дома декор, вечера лица, празници, формални настани, свадби, падне, табела централен декорација, додадете гламурозна да специјални прилики. ❤️????❤️【Совршена Услуга】❤️????❤️ Ние ги строга око на квалитетот на нашите свеќа на сопствениците.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку платформата и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Па изберете Enjinkail со доверба и со нетрпение очекуваме да на животниот век на задоволство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата