Глупак Дизајни Случај Saver - компатибилен со Хонда CRF250R/CRF250X

Глупак Дизајни Случај Saver - компатибилен со Хонда CRF250R/CRF250X

Това е достапна
DEN 959.76
Количината на стоката:

Глупак автентични Случај Saver го штити моторот од штетата предизвикана од скршен синџир.Единствен случај на saver дизајнирани за да се овозможи поголем контра вратило затегнувачки.CNC машински 6061 палка авиони-одделение боја елоксирани алуминиумски подобрува сила над акции дел.Исклучително лесен, само 2 мл.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата