Топката Пит Топки - 5 Бои Игра Топки BPA&Phthalate Слободни нетоксични Здроби Доказ Игра Топки Меки Пластични Топки Топка за Години Бебе Деца Роденден Базен Шатор Партија

Топката Пит Топки - 5 Бои Игра Топки BPA&Phthalate Слободни нетоксични Здроби Доказ Игра Топки Меки Пластични Топки Топка за Години

Това е достапна
DEN 309.12
Количината на стоката:

????БЕЗБЕДНОСТ : Phthalate & BPA Free, Направени од не-токсични и материјални, не-рециклирани & non-ПВЦ пластика, BPA free, Phthalate слободни и да доведе слободни, 50pcs здроби доказ топки. ????ГОЛЕМИНА : Секоја јама топката е 2.2 инчи во дијаметар и е совршена големина за деца, спречување на задушување од страна на случаен голтање.Секоја игра топката се третира со напредна технологија и може да издржи повеќе од 150 фунти на притисок за издржливост. ❤️Шарени Kiddie Топки : 5 светли бои се направи на вашето дете фасциниран .Играње на лизгање игри, боја на пребројување на гласовите и обликувањето на игри за ефикасно да го подобри вашето дете боја перцепција и компјутерски вештини. ????СОВРШЕН ИГРАЧКИ : Деца можат да вршат позема, држи, pinching, фрлање, па дури и снимање кошница во базен.Користење на имагинација за да се обликуваат различни модели и букви. ????ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Со мрежа торба , тоа е лесно за чување и лесно да се носат и чиста.Ние обезбедуваме совршен по-продажбата на услугата.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, контактирајте со нас во секое време.Големина На : 50 Компјутери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата