Brochette Изразат Kebab Кујна Алатка - 16 Нерѓосувачки Челик Скара Skewers за Правење Kabobs - Направени во САД

Brochette Изразат Kebab Кујна Алатка - 16 Нерѓосувачки Челик Скара Skewers за Правење Kabobs - Направени во САД

Това е достапна
DEN 2006.40
Количината на стоката:

Доаѓа со 16 нерѓосувачки челик skewers и Brochette Изразат водич и месо држачот.Лесно да се чисти и користење ; машина за миење Садови безбедно ; Направени во САД ; Храна одделение пластика.Забавно и брз начин да се направи kebabs и brochettes! ; Одличен подарок за готвачи, пријатели, и целото семејство.Пакувањето е 6 x 6 x 12, во инчи ; Brochette Изразат алатка е 5 x 5 x 9.5 во инчи.Производителот гаранција ; 90 ден производителот гаранција за сите производителот дефекти.На Brochette Изразат Kabob Создателот е забавно и брз начин да се направи kebabs за вашиот следен скара сесија или на скара!Таа работи со месо и зеленчук.Тоа е лесен за употреба, машина за миење садови, безбедно и направени во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата