PetRageous 13057 Меур Риба Овална машина за миење Садови Безбедно Stoneware Мачка Сад 6.5-Инчен Долго 4-Инчен Широк 2-Инчен Високи 2-Чаши Капацитет за Мачки, Бела

PetRageous 13057 Меур Риба Овална машина за миење Садови Безбедно Stoneware Мачка Сад 6.5-Инчен Долго 4-Инчен Широк 2-Инчен Високи

Това е достапна
DEN 417.84
Количината на стоката:

Направени од страна направена, 100% stoneware.Овална форма е whisker-firendly за мачки.Машина за миење на садови и микробранова безбедно. 6.5 инчи од 4 инчи од 2 инчен високи.Трепет се заврши.Бела и тиркизна со Риба и Меур дизајн на предниот дел.Идеален за влажно или суво храна.Голема вода јадење.Дизајниран за мачки од сите големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата