GICASA Допир На Кујната Тапа со Повлече Sprayer, од не ' Рѓосувачки Челик Еден Справи со Smart Допир за да се Активира Кујна Тапа, Брусен Никел Кујна Тапа

GICASA Допир На Кујната Тапа со Повлече Sprayer, од не ' Рѓосувачки Челик Еден Справи со Smart Допир за да се Активира Кујна Тапа,

Това е достапна
DEN 2832.00
Количината на стоката:

Допрете го Активирате Контрола на Технологијата : Отворање на славина рачка, можете да го исклучите или исклучување на вода со едноставен допир на кујнски мијалник тапа goose вратот, само 0,5 s реагира време, заштита на животната средина и заштеда на вода.Трајни и Сигурни Материјал : Нерѓосувачки Челик Кујнски Тапа со брусен никел позлата, отпорна на отпечатоци од прсти, и ' рѓа отпорни; 360-степен ротација дизајн за флексибилен и лесен за чистење. 3 Режими Sprayer : кујна тапа со повлече sprayer, крак за полнење на вода, спреј за миење на, ножот спреј за перење далеку дамки лесно со посилни и поцврсти проток на вода.Совршено се Вклопува и се Повлече Дизајн : Повлечете надолу кујна тапа, карактеристики компактен 16.73-инчен висина за да ги собере под речиси секоја кујна кабинет; повлече црево со проширена 20" спектар, лесно за целосна потоне пристап.Топло Совети : ве Молам исклучете го главниот рачка по употреба. 5 години гаранција, било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата