AOHMG Виткање Велосипед Возрасни Лесни Виткање на Велосипед, 6-Брзини Derailleur Удобност Седло

AOHMG Виткање Велосипед Возрасни Лесни Виткање на Велосипед, 6-Брзини Derailleur Удобност Седло

Това е достапна
DEN 21000.00
Количината на стоката:

★ 6-брзински drivetrain, Висока јаглероден челик рамка.Пред Shifter : SPower 6 брзо стисок shifter; Freewheel : 6 брзина; Mudguards : вграден челик mudguards; Пневматици : 20"; Педали : YH-39 X со CPSC reflectors; Chainset : 3/32 челик chainring, Челик КП Cranks; Сопирачки : Челик v-сопирачки; Костец : Црна гума; ◾ ГОЛЕМИНА : Димензии : Тело должина : 49in; Тркало дијаметар : 15.7 во; висина на Седиште : 23.6-37.5 во; Handlebar висина : 37-41in; Укината димензии : L : 29 x H : 20in; Макс Корисникот тежина : 200lbs; Тежина : 23lbs; ◾ Забелешка : ве Молиме да ги заостри сите зглобови и бидете сигурни дека за нив заклучен правилно пред да јава, да се обезбеди удобно и безбедно патување со уживање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата