FLYSNAKE Мултифункционален Кревање Клупата Притиснете Клупата Barbell Кревет Клеча Рек Barbell Тело Шампион Стандард Губење на Клупата, Вежбање и Кревање Клупата, Прилагодл?

FLYSNAKE Мултифункционален Кревање Клупата Притиснете Клупата Barbell Кревет Клеча Рек Barbell Тело Шампион Стандард Губење на Клупата,

Това е достапна
DEN 1411.20
Количината на стоката:

【Погоден за сите мажи и жени】 : Овој мулти-функционални клупата прес е погодна за сите возрасни мажи и жени.Тоа може да се прилагоди според своите потреби и потоа вежба, за да се постигне најдобар ефект на фитнес, нека ви се на совршенство побрзо Тело. 【Ефективна Вежба】 долготрајно вежбање може ефективно вежбање рамената, рацете, половината, колковите и legs.By остварување на сила, може да се елиминира дебелината, зголемување на мускулна сила, олеснување на болка и да се изгради совршено тело. 【Безбеден и сигурен】 мулти-функционални клеча решетката е направен од високо-квалитет дебели челични цевки и избраните материјали, така што опремата не е лесно да се погодени од гравитација виткање, изработка на опрема стабилни, не е лесно да се тресат и побезбедно. 【Специјален потсетник】 Ние само го продаде клеча полици, не barbells и други помошни објекти.Пред секоја употреба, ве молиме проверете ја решетката за да се спречат несреќи.За да се спречи повреда, да се загрее правилно пред вежбање.Ова е мулти-функционални клупата прес кои можат да ги задоволат вашите потреби за различни фитнес вежби, може да ви помогне во вежбањето мускулите на градите/грбните мускули/biceps/стомачните мускули и други мускулни групи во целото тело, што ќе ви овозможи да брзо да ги имаат.Опис : 【Погоден за сите мажи и жени】 : Овој мулти-функционални клупата прес е погодна за сите возрасни мажи и жени.Тоа може да се прилагоди според своите потреби и потоа вежба, за да се постигне најдобар ефект на фитнес, нека ви се на совршенство побрзо Тело. 【Ефективна Вежба】 долготрајно вежбање може ефективно вежбање рамената, рацете, половината, колковите и нозете.Со примена на сила, може да се елиминира дебелината, зголемување на мускулна сила, олеснување на болка и да се изгради совршено тело. 【Безбеден и сигурен】 мулти-функционални клеча решетката е направен од високо-квалитет дебели челични цевки и избраните материјали, така што опремата не е лесно да се погодени од гравитација виткање, изработка на опрема стабилни, не е лесно да се тресат и побезбедно. 【Специјален потсетник】 Ние само го продаде клеча полици, не barbells и други помошни објекти.Пред секоја употреба, ве молиме проверете ја решетката за да се спречат несреќи.За да се спречи повреда, да се загрее правилно пред вежбање.Ова е мулти-функционални клупата прес кои можат да ги задоволат вашите потреби за различни фитнес вежби, може да ви помогне во вежбањето мускулите на градите/грбните мускули/biceps/стомачните мускули и други мускулни групи во целото тело, што ќе ви овозможи да брзо да имаат Совршено тело! 【Придобивките од Клупата Притиснете】 Помогне да имате совршено тело во Комбинација инструменти за да го отклучите повеќе спортски методи Супер товарот, нека ви остатокот увери вежба Хуманизирано виткање дизајн информации за Производот : Име : Клеча рек Материјали : Челик Пакет Големина : 138x56.5x16cm Нето тежина : 31kg Производ товарот : 400 кг Вклучуваат : 1x Кревање кревет 1x Упатство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата