AOHMG 20 Виткање Велосипед, 7-Брзински Shimano Брзини Лесни Челична Рамка Патнички Свитлива Град Велосипед, со Задните Рек/Fenders/Удобност Седло,Бела

AOHMG 20 Виткање Велосипед, 7-Брзински Shimano Брзини Лесни Челична Рамка Патнички Свитлива Град Велосипед, со Задните Рек/Fenders/Удобност

Това е достапна
DEN 434.40
Количината на стоката:

???? 7-ПОМОЧА ВИТКАЊЕ ВЕЛОСИПЕД : преминот рачка задните derailleur ќе ви овозможи лесно да го промените брзината како што е потребно, ви дава ново искуство за време на вашиот возење. ????ПРИЛАГОДЛИВА РАЧКА & ВИСИНА на СЕДИШТЕ : Справи и Седишта ви обезбеди со најголема удобност, и може да се прилагоди на висина од врвот до дното.Може удобно да се сместат на еден Велосипедист кои се движат од 130 – 165 см. ????ТРКАЛА : Направен од висок квалитет на стареење отпорни гума и алуминиумски легури венчиња, на гуми не се лизга и тешко да се пирс.Пред & заден амортизер дека би можеле да го издржат многу тежок терен планински патеки или дневни commutes. ????V-СТИЛ СОПИРАЧКИ : Овој велосипед е опремен со предните и задните V сопирачки, кој го направи сопирачки поефикасно и да се скрати на кочење при возење надвор. ????ЛЕСНО СОБРАНИЕТО ПРОЦЕС: Нашите виткање велосипед е 98% инсталиран, така што ќе можете да инсталирате и користите многу брзо, намалување на многу мачна чекорите за инсталација, што ќе ви овозможи да ги користат нашите велосипед брзо.Боја : Бела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата