EKENA MILLWORK GVWVE36X2601SFUPI Вертикална Фронтон Пропустливи, 41W x 31H (Груба Отворање: 36W x 26H), Бор, Недовршени

EKENA MILLWORK GVWVE36X2601SFUPI Вертикална Фронтон Пропустливи, 41W x 31H (Груба Отворање: 36W x 26H), Бор, Недовршени

Това е достапна
DEN 1319.76
Количината на стоката:

Автентични детали и изработка.Направена од најдобрите Северна Америка шумата.Направен во САД.Совршен за внатрешни работи или надворешноста употреба. 41"W X 31"H Големината На Рамката.Нашите Селски Колекција е инстант класика.Селски дрво millwork користи технологии од денес да се изгради 'дневник и дрва' дрво производи кои биле во архитектурата за векови.Бидејќи нашите производи не се печката сушени, секоја точка во нашите Селски Колекција е 100% уникатен и ќе содржат природни варијации кои на дрво видови нуди.Вашето дрво заграда, corbel, мертек опашка, или фронтон пропустливи ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, sapwood употреба на Селски Колекција семејството на производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата