3dRose ct_62560_2 Унијата Џек годишниот Британски Поморски Знаме Керамички Плочки, 6-Инчен

3dRose ct_62560_2 Унијата Џек годишниот Британски Поморски Знаме Керамички Плочки, 6-Инчен

Това е достапна
DEN 566.40
Количината на стоката:

Димензии (во Инчи) : 6 H x 6 W x 1/4 D. Изградба одделение; Кат инсталација не се препорачува.Сликата се нанесува на врвот површината.Високо сјаен финиш.Се чисти со благ детергент.Унијата Џек годишниот Британски Поморски Знаме Плочка е одлична за backsplash, countertop или како акцент.Оваа комерцијален квалитет на градежни одделение плочка има високо сјаен финиш.Сликата е да се примени на врвот на површината и може да се чистат со благ детергент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата