Lansemy Денот на Вљубените Табела Тркач, Декоративни Tabletop Покрие 13x70inch Памук, Лен Табела Тркачи за Секојдневно Јадење Свадба Партија Одмор Дома Декор, Gnome со Љубов и Роз

Lansemy Денот на Вљубените Табела Тркач, Декоративни Tabletop Покрие 13x70inch Памук, Лен Табела Тркачи за Секојдневно Јадење Свадба

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

Модерната табела тркач изработени од памук и полиестер се вклопуваат, мека имитира лен, тоа е лесен, лесен за чистење, дамка-доказ, и машина перат.Тоа е пораби на сите четири агол и страни, не е лесно да се изгубат нишка и еднократно.Големина - 13 x 70 Инчен(33x178cm).Достапни во различни големини за да одговара на вашите потреби.Ние ви препорачуваме да се измери должината на вашиот десктоп пред купување, како и дополнителни остане должина од 5-10 инчи на секоја од двете страни за да се постигне добра drape.Тој е дизајниран стручно entryway маса; ТВ став; кујната табели; спалната соба dressers; канцеларија биро; трпезариска маса, одлична дневна соба оркестарот.Широко Функција : Овие табела тркачи ќе носи завршувањето на допир да вашиот јадење декор, без разлика дали сами или во комбинација со tablecloths, место душеци или крпа салфетки, Нашите табела тркач може да биде голема housewarming подарок за пријатели фрлање на една партија, подарок за парови кои се слави свадба или годишнина, се Мијат Настава : Рака мие препорачува поради мек материјал.Машина за миење посебно во ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска, не кајгана, рамни сува.Големина на Забелешка : За Вечера Табела : Табела Тркач Должина = Табела Должина + 20"(50cm), секој крај клапи надолу околу 10" ~ 12" (25 ~30cm) За Чај / Кафе на Маса/Салон : Табела Тркач Должина = Табела Должина + 16"/40cm, секој крај клапи надолу околу 8" (20cm) Топло Совети : За првата употреба, ве молиме да се мијат или железо тоа лесно, на набори предизвикани од укината пакет ќе исчезне.Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на производот можеби малку поинаква од слика боја.Било каков проблем со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата