5 x Поставува на Шут! Хена Мали Стандард Во Облик На Стрела Лет

5 x Поставува на Шут! Хена Мали Стандард Во Облик На Стрела Лет

Това е достапна
DEN 180.00
Количината на стоката:

ТЕШКА 100 MICRON СТРЕЛА ЛЕТОВИ - Направени со прецизност, користење на 100-micron дебели полимерни материјали за дополнителна издржливост, вашите летови ќе трае многу битки.За користење со или Челик Совет Стрела Поставува или Меки Совет Стрела Сетови.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ-ќе добиете 5 групи (15 вкупно парчиња) на стрела летови.Нашите пакети на вашите омилени Шут!Стрела летови во кул племенски дизајни ќе ви овозможи да се акции за битки напред и да обезбеди одлична вредност.Треба да се плаќа за стрела на играчите да имаат многу слободно стрела летови на рака, без разлика дали вашата игра на турнир или дома во вашите игри соба.СТАНДАРДЕН ОБЛИК - да се Направи целосна мали стандарден облик овие стрела летови со својот максимум површина обезбеди повеќето влечете резултира во maximim стабилност за стрела во лет.ОД 1970 година. Шут Пикадо е доверлив бренд во пикадо и да има во куќата дизајн тим и тестови од страна на глобалните професионални играчи.НАПРАВЕНИ ВО АНГЛИЈА - Направени во Англија со користење на најдобрите држава на уметноста лет изработка на машини овие стрела летови се супериорен квалитет.Мал стандард летови се исто така познат како Не 6 Форма.Направени во Велика Британија од тешка 100-micron полимерни материјали, овие летови ќе се обезбеди максимална лифт и стабилност на стрела во лет, што ги прави идеална големина и форма за почетник стрела играчи.Совет!Летовите се потрошен дел од стрела и може да се менува често.Проверете за да се носат и солза, ако забележите дека вашето пикадо wobble на фрлајќи ги потоа, тоа е време да ги промените.Некои играчи како да се постави стрела-заштитник на своите летови да се заштити централна приклучат против поделбата кога во игра, овие се прифатлива додаток и помош за да го продолжи животот на вашите летови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата