S STRAILBOARD ESK8Club Скејтборд Алатка,Сите-во-Едно Скејт Алатки и Ален Копче Преносни Скејтборд Т Алатка Додаток за Longboard Скејтборд,Универзална Т Алатка

S STRAILBOARD ESK8Club Скејтборд Алатка,Сите-во-Едно Скејт Алатки и Ален Копче Преносни Скејтборд Т Алатка Додаток за Longboard Скејтборд,Универзална

Това е достапна
DEN 131.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Мулти-функционална Алатка】Скејтборд алатка со Т-тип Ален Копче и L-тип Филипс Главата Клуч Шрафцигер,поддршка хексадецимален главата H10, H13 и H14. 【Одлично Компатибилност】 електричен скејтборд Т алатка вклучува 3 различни големини на штекерите (подножјата) и слајд-out Филипс главата клуч шрафцигер, кој се вклопува во врвот на рачка кога не е во употреба. 【Лесен и Пренослив】Скејт алатка се вклопува во повеќето џебови така лесно можете да го носите и користите секаде кога ви треба за вашиот Скејтборд. 【Професионални Услуги за Поддршка】 Ние ќе се обезбеди Професионална Електричен Скејтборд Комплет сервис за поддршка. 【Ве молиме Внимание】 1* Т Ален за Скролување;за 1* L Филипс Главата Клуч Шрафцигер За било која причина не сте незадоволни со тоа, само ги споделите со нас и ние ќе се обезбеди соодветно решение ПОБРЗО.Ова е голем Сите-Во-Едно Мултифункционален Скејт Алатка со скриени хексадецимален/Филипс-раководител шрафцигер изграден внатре.Можете да ја прилагодите оска ореви, хардвер монтажа, и kingpin орев на врвот на камионот; кој е совршен за завршување на електричен скејтборд собранието.Мулти-функционални Скејт Алатка Сите Во One A алатка која ви овозможува да се прилагоди оска ореви, хардвер монтажа, и kingpin орев на врвот на truck Excellent Compatibility This скејт т алатката работи со сите видови на skateboards и longboards, тоа може да помогне да се промени тркала, чистење на bearings Lightweight и Portable Small скејтборд алатка лесно се вклопува во повеќето џебови, па можете да го носите и користите секаде кога ви треба.Тежини 0.3 lbs само, лесни за лесно во движење пристап на Т алатка доаѓа со хексадецимален главата во 3 големини : H10, H13, или H14.Скејтборд Копче Спецификација : Материјал : Високо-квалитетна пластика и metal Skate Имајќи Алат Тежина : 0.26 lbs Washer Дебелина : 0.08"(2mm)за Миење Внатрешен Дијаметар : 0.3"(8мм)Хексагонални Дијаметар на Контактот : 3/8", 1/2", 9/16"Пакет Содржи : 1* Longboard Скејт Алатка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата