Lippert 117461 Слајд-Out Switch Собранието, Бела

Lippert 117461 Слајд-Out Switch Собранието, Бела

Това е достапна
DEN 554.16
Количината на стоката:

Замена switch за Над Подот и Рамка Преку слајдови.Точно-натпревар компонента.Лесно, DIY инсталација.Целосна switch собранието вклучени. 5-prong конекција.Достапен во црна или бела боја.Боја : Бела, Кога станува збор за слајд-надвор за одржување и услуги, Lippert ви се опфатени.Од мотори за j-ролки, трнлив доби опрема што добива вашето слајд-out назад во бизнисот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата