Haomaomao Деца/Млади Коленото Подлога Лактот Влошки Зглоб Чувари Заштитна Опрема Сет,за Ролери уметничко Лизгање Skatings Велосипедизам BMX Велосипед или Скејтборд Внатреш

Haomaomao Деца/Млади Коленото Подлога Лактот Влошки Зглоб Чувари Заштитна Опрема Сет,за Ролери уметничко Лизгање Skatings Велосипедизам

Това е достапна
DEN 167.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ♥ Спортски Saftey Заштитна Опрема : Деца Коленото Влошки Лактот Влошки Зглоб Чувари се дизајнирани спортски saftey заштита ,особено за мраз и ролери велосипедизам уметничко лизгање, велосипедизам ,Скејтборд,Hoverboard, велосипедизам ,валање ,АТВ, Аикидо BMX и други спортови на отворено. ♥ Професионални и удобно материјал : Прилагодлив еластична бенд и Тоа е погоден за децата од сите големини,прилагодливи ремени може да биде флексибилен за различни големини на коленото, лактот и зглобот, коленото влошки задебелување desgin ќе биде добра заштита за време на спорт , Лесни, меки ЕВА поместена материјал со пластични плочи е дише и трајни, ОТПОРНИ на ВЛИЈАНИЕТО. ♥ најдобар подарок за едно момче/девојка : Тоа е добар избор како подарок за Децата Ден, birthday (Роденден), Божиќ,итн.Различни големини и бои за да изберете од.Ова е многу кул подарок. ♥6 ВО 1 ЗАШТИТНА ОПРЕМА СЕТ : 2 парчиња коленото подлога, 2 парчиња лактот подлога, 2 парчиња зглоб подлога, Големина : S Сугерираат за 3-6 години.М, Сугерираат за 7-15 години Младите.Тоа може да се прилагоди на големината и слободно да се стегне.Погоден за различни висина и тежина(ве Молиме проверете ја нашата големина на табелата во детали слика). ♥Прилагодливи еластична бендови не падне во текот екстремни вежба, со што значително се намалува ризикот од повреда.на resonable може да се дозволи на телото да се одржи на вистинската позиција додека се возела со спорт euqipments како што е велосипед, skateboad, внатрешно уметничко лизгање, и други отворено спортови како што се одбојка кошарка bmx велосипед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата