Omorro за iPhone XR Квадратен Раб Неонски Телефон Случај, Флуоресценција Боја Флексибилни Мека Тенок TPU Гума Гел Браник Шик Плоштадот Зајакнување Shockproof Заштитна Топла Роз

Omorro за iPhone XR Квадратен Раб Неонски Телефон Случај, Флуоресценција Боја Флексибилни Мека Тенок TPU Гума Гел Браник Шик Плоштадот

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Жив неонски телефон случај флуоресценција топла розова боја плоштадот заштитни случај компатибилен за i Phone XR.Ве молиме потврдете го моделот на вашиот мобилен телефон пред купување.жив неонски флуоресцентни бои со квадрат рабовите модни елементи се направи вашиот телефон многу стилски, симпатична, гламурозна и очите-фаќање.Флексибилни мека TPU со засилен аглите како браник рамка обезбеди подобро заштитна, четири страни може да го апсорбира шокот и кога се откажат случајно, го заштитите вашиот телефон од гребење, удари и други дневна штета.И флексибилни TPU рабовите нуди безбеден и удобен зафат.Овој телефон случај со одговорно копчето, и прецизни целосен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери дупки и карактеристики, лесен пристап до полнење порта.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Вашето задоволство е нашата крајна цел.Omorro важнича светли неонски боја плоштадот случај.Плоштад случај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата