Kenz Laurenz Пот Бендови/Headbands за Жени Мажи Еластична Headband Спортски Sweatbands Атлетик Еластичен Главата Бенд Тренингот Работи Кошарка Влага Wicking Тери Платно Поставено Пот Ко

Kenz Laurenz Пот Бендови/Headbands за Жени Мажи Еластична Headband Спортски Sweatbands Атлетик Еластичен Главата Бенд Тренингот Работи

Това е достапна
DEN 239.52
Количината на стоката:

Sweatbands од Kenz Laurenz Памук Headband се дизајнирани со вас во умот, тука во САД.Совршен за Мажи, Жени, Девојки, Момчиња и Тинејџерите.Овие Пот бенд headbands се направени од Дебел Високо Квалитетен Памук Еластична Смеса.Висок Квалитет на Памук е Мека, но Силни.Оваа дише, природните влакна се влага wicking и пот апсорпција, со цел вашата глава кул.Високо Технолошки Перформанси ткаенина им овозможува на главата sweatband мека водат за совршено се вклопуваат и дава пријатно чувство.Одлично за кошарка, тренингот и други спортови, сите стилови на косата и видови, дебели или тенки.Достапни во многу различни бои и wristbands да се совпаѓаат.Контактирајте нè за Тимот Попусти, трговија на Големо, Големо за цените, Празно Headbands одлична за embroidering.Sweatbands headbands од Kenz Laurenz се направени од Памук Тери.Овие спортови Headband се Пот Абсорбента.Глава Пот Бендови се дизајнирани со вас во умот, тука во САД.Овие headbands се направени од Висок Квалитет на Памук Еластична Смеса.Меки, но Силни.Оваа дише, природните влакна се влага wicking и пот абсорбента, водење на вашата глава кул.Високо Технолошки Перформанси ткаенина овозможува headband и стегачи за рака, меки се водат за совршено се вклопуваат и обезбедува лесен и пријатно чувство.Одлично за Мода или Спортски, сите стилови на косата и видови, дебели или тенки.Достапни во многу живописни бои!И достапни во пот бендови wristbands ОДГОВАРА : цел да се вклопи во сите глава големини, Возрасни, Тинејџерите, Девојки, Девојки, Жени и Мажи.Една големина одговара на повеќето.ПЕРАТ ЖИВОПИСНИ БОИ : Kenz Laurenz Водат Headbands Машина се Перат.ТРАЈНИ, ПРИВРЕМЕНИ, ЕЛАСТИЧЕН, ПОТ АПСОРБИРАЊЕ на ГЛАВАТА SWEATBAND СТИЛСКИ да одговараат на вашата активност, расположение или фризура.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ да се користи како headband, sweatband, врвка за околу бенд, рака бенд, глава заврши, раководител бенд, пот бенд.ДИШЕ за да се обезбеди дека мека свежина против кожата.УДОБНО да се носат за спорт или мода, совршен за секојдневна облека.НЕ се ЛИЗГА, за да остане да се стави во место.ВЛАГА WICKING да им помогне повлечете пот далеку од кожата и брзо се суши.ПОТ АПСОРБИРАЊЕ да се задржи на косата и пот надвор од вашите очи.Се ВОДАТ за да се обезбеди совршено се вклопуваат.ИЗДРЖЛИВИ да трае долго време.ПРАЗНО, овие главата и стегачи за рака, се совршени за imprinting, обичај дизајнирање, embroidering, печатење на екран, embellishing, рекламирање материјали, специјални настани, кампањи или партија услуги.ПОПУСТИ на РАСПОЛАГАЊЕ Голем за фитнес, трчање, јога, тенис, голф, крстот се вклопуваат, triathlons, вежбање, велосипедизам, пешачење, планинарење, пливање, аеробик, возење велосипед, џогирање, мотоциклизам, риболов, боречки вештини и други активности.Kenz Laurenz Перформанси Headwear е совршен за сите спортски тимови, вклучувајќи Кошарка, Бејзбол, Софтбол, Фудбал, Одбојка, Фудбал, Гимнастика, Расположи, Танц, Лакрос, Бендот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата