Rainovo Кујна Тапа со 4 Режим се Повлече Надолу Sprayer Мат Црно, Пролет Кујнски Мијалник Тапа Нерѓосувачки Челик со Палубата Плоча, Една Рачка чешми Висок Лак Модерен со П?

Rainovo Кујна Тапа со 4 Режим се Повлече Надолу Sprayer Мат Црно, Пролет Кујнски Мијалник Тапа Нерѓосувачки Челик со Палубата Плоча,

Това е достапна
DEN 2615.76
Количината на стоката:

【4 Режим се Повлече Надолу Sprayer】:кујната тапа со 4 Режим се повлече надолу sprayer дава 2 Нов Режим(СЕЧИЛОТО & МАГЛА).СЕЧИЛОТО на ВЛАДАТА има посилни и поцврсти проток на вода, која е полесно да се измијат дамки.МАГЛАТА РЕЖИМ има поширока покриеност на проток на вода, која е погодна за миење на овошје и така натаму. 【Едноставна DIY Инсталација】 : кујнски мијалник славина е лесно да се инсталира.Вие само треба да го инсталирате според инструкциите.Пакетот содржи : повлечете надолу тапа X1, 3 дупка палубата X1, гравитација топката X1, прирачник за корисникот X1, гума и нерѓосувачки челик заптивка X3, и други додатоци. 【Трајни и Сигурен Материјал】 : од Нерѓосувачки челик кујнски мијалник тапа ги исполнува Американските стандарди, која е отпорна на триење и корозија.Висока температура отпорни на EPDM црево може да се повлече до 20 инчи.На повеќе слоеви на мат црна не се лесно да се бледнеат и нула.Силиконски млазници се лесни за чистење. 【Модерна Кујна Дизајн】 : висок лак 360° rotatable кујнски мијалник славина е одличен избор за подобрување на модерниот стил на кујната, давање на повеќе простор за потоне активности.Го бранеа крај прави се повлече надолу тапа модерна, отпорни на масло, дамки од вода и отпечатоци од прсти. 【Лесно да се Работи】:еден справи со дизајн го прави полесно и попрецизно да се контролира топла и ладна вода.Лесно можете да префрлате вода штекер режим за да се задоволат различните потреби преку прекинувачот копчето и ротирање млазницата Sprayer главата секогаш retracts назад кон spout по секоја употреба.Боја : 4 Режим Мат Црна Пролет Кујна Тапа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата