OSTARE Брод Cleat Морски Брод Кајак Cleat,4 5 6 8 Издржливи Најлон Cleat 4pcs

OSTARE Брод Cleat Морски Брод Кајак Cleat,4 5 6 8 Издржливи Најлон Cleat 4pcs

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Брод cleat најлон,направен од бел ABS пластика,пакување од 4,со сврзувачки елементи.Најлон cleat бела,трајни големо влијание бела најлон cleats.Мал Брод најлон cleat,за морски пловила јахта палубата линија јаже вратоврска.Може да се користи како крпа куки、грб рек закачалка одбор и Одлична за DIY artisanal proyects.Бела најлон кајак cleat 4",5",6",8",4pack.Брод Бела најлон cleat 4pcs,за морски пловила кајак*одговара : на брод,кајак*Состојба : 100% нови*Боја : Бела *Материјал : Силна УВ отпорни најлон материјал.*Големина : 4" Најлон Cleat Size : Прибл.3.95" долго x 0.78" високи,база 2.08"/ 53 mm долга,дупки c до в 1.1"/ 28 mm5" Најлон Cleat Size : Прибл.5.03" долго x 0.86" високи,база 2.48"/ 63mm долго,дупки c до в 1.41"/ 36 mm6" Најлон Cleat Size : Прибл.5.98" долго x 0.9" високи,база 2.87"/ 73 mm долга,дупки c до в 1.65"/ 42mm8" Најлон Cleat Size : Прибл.7.87" долго x 0.98" високи,база 3.34"/ 85 mm долга,дупки c до в 1.92"/ 49 mm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата