Ноктите Кристал Берач Dotting Алатка со Екстра 2 Восок Главата, Dual-заврши DIY Помине Уметност Алатка Со Розова Акрилик Рачка (БЕЛА)

Ноктите Кристал Берач Dotting Алатка со Екстра 2 Восок Главата, Dual-заврши DIY Помине Уметност Алатка Со Розова Акрилик Рачка (БЕЛА)

Това е достапна
DEN 167.76
Количината на стоката:

????1pc 2-начин Dual-заврши со екстра 2 заменливи восок главата за кристал берач молив, корисни и вредни за помине уметност дизајн, нема повеќе да се грижите за восок главата снема. ????Восок + челик глава,акрилик кристал се справи.Лесно подигање rhinestones, монистра, гем и шарм монистра. ????Восок совет го прави rhinestones ставање на природни нокти лажни нокти, на доградба на акрилни нокти полесно и попрецизно. ????1cm дијаметар акрилик рачка, начичкана со кристал, удобно и лесно да се справи. ????Не-деформација и не-corroding, трајни производи за долга употреба.Боја : БЕЛА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата