EMOTT Fineliner Пенкала, парична Казна Точка (0.4 mm), Избрани Мастило, 5-count, Ретро

EMOTT Fineliner Пенкала, парична Казна Точка (0.4 mm), Избрани Мастило, 5-count, Ретро

Това е достапна
DEN 312.00
Количината на стоката:

Прецизно дизајнирани за издржливост и мазна пишување.Елегантни бели барел во комбинација со трајни совет што не се вклопуваат или сплит.Обезбедува во согласност линија-широчина на секој агол, или притисок.Уживајте во чиста .4mm линија со одлична боја покриеност.Водоотпорен, не-крварат и згаснат-доказ мастило.Прецизно дизајнирани за издржливост и мазна пишување.Елегантни бели барел во комбинација со трајни совет што не се вклопуваат или сплит.Обезбедува во согласност линија-широчина на секој агол, или притисок.Уживајте во чиста .4mm линија со одлична боја покриеност.Водоотпорен, не-крварат и згаснат-доказ мастило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата