БЛАГОДАТТА KARIN Жените Ретро 3/4 Ракав Работа Office Бизнис Молив Фустан со Појас

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Ретро 3/4 Ракав Работа Office Бизнис Молив Фустан со Појас

Това е достапна
DEN 2136.00
Количината на стоката:

П : дали Ќе се даваат убав впечаток ако јас го носат овој фустан со соодветен пар на рамни чевли и хулахопки во канцеларијата?.Ова беше удобно и јас се почувствував елегантен и секси, јас спарени овој фустан со темно зелена потпетици. 4) Bodycon силуета,Фустанот е малку еластична.Големина Истакна : За повеќе точни погоден ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата слика, ве молиме не користете го во големина на табелата.A : јас сум 5"5 и тоа е малку под колената.Јас навистина сакав овој фустан и доби голем број на пофалби.80% Полиестер, 20% Rayon.П : Како удобно е овој фустан за облечен во канцеларијата, изглед и вредност за пари?. Фустанот е малку се даде.Јас би го купите повторно. * половината ја истакнете вашата секси тело крива, се направи повеќе елегантна и модата.Јас сум 5'7" 134 lbs.Добар поглед насекаде.Изгледа професионално!Носеше на конференцијата!.A : тоа е многу убаво материјал и да е убаво да се оди да се облекуваат за на заводот.Облека за Нега : Ниска Температура и Рака-clearning достапни за перење.Јас не користат ремен. 3)Декорација копчиња на предната страна и ракави ракав.Ова беше удобно и јас се почувствував елегантен и секси, јас спарени овој фустан со темно зелена потпетици.Големината одговара како што се очекуваше.П : Како удобно е овој фустан за облечен во канцеларијата, изглед и вредност за пари?.Вреди за парите во моето мислење.A : XL, порачувам l и јас сум 150, waist34-35.Изгледа професионални носеше тоа за конференција.A : Овој фустан е многу удобно.Фустан Карактеристики : .Прилики : Жените 3/4 Ракав Бизнис Bodycon Молив Фустан Одговараат за многу прилики како работа,бизнис,статистика,формално,партија,клуб,саем,коктел, враќањето дома,банкет и така натаму.Патент затворање. * Карактеристики : случајни, гроздобер ретро стил, краток ракав или долги ракави, V Деколте, bodycon.Јас би го купите повторно.Многу удобно!. 2)Центар назад сплит дизајн на база на hemline,Скриен патент во задниот дел.Карактеристики : Жените Секојдневен Кариера Обвивка Фустан Декорација копчиња детали на предната страна и ракави ракав,назад полите шлиц,назад архивиран прицврстување,слабеење bodice со појас.Класичен Стил Никогаш Нема да Излезат Од Мода : Жените Службен V Деколте, Молив Фустан е супер меки може да биде лесно да се облекуваат или фустан надолу,уникатен стил создаде прекрасни облини, направи што повеќе убави, мода, секси и елегантен.Многу удобно!.Купив Med - мојата вообичаена големина.Се вклопуваат совршено право надвор од торбата.Големината одговара како што се очекуваше. Фустанот е малку се даде.A : XL, порачувам l и јас сум 150, waist34-35.Се вклопуваат совршено право надвор од торбата.Изгледа професионално!Носеше на конференцијата!.Овој Фустан Е Ретро Класичен, Во Комбинација Со Современите Секси!Slayed Мојата Слика Пукаат!. 1)Три квартал должина на ракав,Исти појас е пренослив.Купив Med - мојата вообичаена големина. * Одговараат за Статистика, Вечер, Забава, се Носат на работа, Матурска и Свадба, Посебен Повод, Секојдневен Повод, на Отворено.Ви благодариме за вашето разбирање.Јас навистина сакав овој фустан и доби голем број на пофалби.Јас сум 5'7" 134 lbs.A : Многу удобно и прифатлива.Прашање : јас тежат 175lbs и мојот половината е 36,што е најдобар големина за мене да купите?.Изгледа професионални носеше тоа за конференција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата