Artshu Свеќа Додаток во Собата, Свеќа Фитил Тример свеќа Режа,Свеќа Snuffer Extinguisher, со Пакет (4pcs/многу свеќа за гасење на ножици, Црна)

Artshu Свеќа Додаток во Собата, Свеќа Фитил Тример свеќа Режа,Свеќа Snuffer Extinguisher, со Пакет (4pcs/многу свеќа за гасење на

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Користете го кога треба да се скрати со свеќа фитил ножици.Избегнувајте soot на вашите ѕидови и продолжување на животот на вашите свеќа.Скратете го фитили со леснотија,Свеќа Додаток во Собата, Свеќа Фитил Тример Свеќа Машина, Свеќа Snuffer.Свеќа грижа алатки лесно може да ви помогне да ги реши овие проблеми.Фиоката може да се користи за да се одржи свеќа грижа tools по користите за да ги спречи загадувачки на десктоп.Големина : 4pcs/многу свеќа за гасење на ножици | Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата