(2 Прачки) 5/16-Инчен Вртливата Крајот Sash Завеса Прачки, 21-38 Инчен Прилагодливи Ширина

(2 Прачки) 5/16-Инчен Вртливата Крајот Sash Завеса Прачки, 21-38 Инчен Прилагодливи Ширина

Това е достапна
DEN 799.20
Количината на стоката:

Вклучува 2 прачки со сите монтажа хардвер и инструкции.Бела боја печени емајл заврши со ' рѓа-отпорни загради. 5/16" Д круг род.Прилагодливи ширина на 21" 38".Царинење на 1/32".На 5/16" Вртливата Крајот Sash Завеса Род е функционална прилог било кој прозорец.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата