Гуми Inflator со Притисок Мерач Главата Млазницата Додаток на Замена за Одржување, Само-Стегање Пневматик Inflator со Dial Мерач за Притисок Пневматик

Гуми Inflator со Притисок Мерач Главата Млазницата Додаток на Замена за Одржување, Само-Стегање Пневматик Inflator со Dial Мерач

Това е достапна
DEN 412.56
Количината на стоката:

Брзо Инфлација : Лактот главата дизајн овозможува поголема inflating ефикасност и полесно рачна работа, како и.Бакар глава е само-стегање, лесен за користење, нема потреба да го притиснете, нема воздух протекување.Прецизен Мерач : Големи бирате со механичка рака обезбедува висока точност на мерење притисок и читање.На пневматик притисок мерачи овозможи широк опсег на мерење од 0 до 220psi.Добро Материјали : Комбинирање на пластика и алуминиум, има висока цврстина и одлична издржливост за долгорочна употреба.Производот е опремен со воздушно мерач за да се овозможи набљудување на притисокот промени.Лесен за Инсталација : вкупната должина е 30cm, а тежината е светлина, па инсталацијата е многу едноставна.Широка Примена : Одговара совршено за inflating на гуми на автомобил, мотор и велосипед, брз и лесен.Спецификација : Предмет Тип : Гуми Inflator со Притисок Мерач Материјал : Пластични + Алуминиумски Вкупна Должина : Околу. 30cm / 11.81 во Притисок Опсег : 0-220psi Пакет Листа : 1 x Гуми Inflator со Притисок Колосек.

Клучни карактеристики

Item Type:
Tire Inflator with Pressure Gauge
Material:
Plastic + Alloy
Total Length:
Approx. 30cm / 11.81in
Pressure Range:
0-220psi
Package List:
1 x Tire Inflator with Pressure Gauge :

Слични производи во категоријата