Прилагодливи Губење на Клупата,Сила за Обука Клупи со Лесна Инсталација Приклонуваат Пад Рамен Притиснете Тренингот Клупата за Дома Салата(Оптоварување 700lbs)К KiN

Прилагодливи Губење на Клупата,Сила за Обука Клупи со Лесна Инсталација Приклонуваат Пад Рамен Притиснете Тренингот Клупата за Дома

Това е достапна
DEN 256.80
Количината на стоката:

????[Високо Квалитетен Челик] : Направена од 100% сосема нов супер силен комерцијален квалитет челик, со совршен челик структура, 2 дебели челични цевки во средината, кои можат да го издржат 700lbs на телесната тежина. ????[Удобно Седиште Перница] : 2.4 инчи дебела седиште и назад перница, исполнет со мемориска пена и се покриени со СТП кожа за повеќе комфорни и издржливи тренингот. ????[Прилагодливи Гира Клупата] : Ова прилагодливи гира клупата (0-90°) 11 прилагодливи агли за backrest перница и (0-45°) три агли за седиште перница.Тоа може да ги задоволи сите секојдневниот живот на целото тело вежба. ????[Гума Вшмукување Чаша База] : Опремен со четири вшмукување чаша база, силна вшмукување може да биде цврсто прикачен на подот, гумени материјал не ќе гребење на подот. ????[Производ Апликација] : производот е погоден за сите насловна фитнес луѓе, може да не седат прозорци, кадрици, push-up прозорци, една рака гира веслање, со седиште гира push-up прозорци и една рака кадрици, ефикасно остварување на градите, грбот, нозете, рацете, стомакот, половината и рамо мускулите.Спецификации: Материјал:дебели СТП кожа+Пена+ челик Оптоварување Тежина:700 кг Производ тежина : 16.5 kg Backrest перница : (29*11.8*2.4) инчен Перница : (15*11.8*2.4)инчен Пакет големина : (45* 17.7 * 7)инчен Производ Големина : (45*11.8*2.4)инчен 3 брзини прилагодливи седиште перница : 0°, 20°, 45° 11-позиција прилагодливи назад перница : 0°, 10°, 20°, 28°, 35°, 45°, 50°, 60°, 70°, 80°, 90° Боја : црна Пакет Вклучува : Прилагодлив Губење на Клупата* 1+ упатството * 1 Вежба акција: 1.Градите вежби вклучуваат : гира клупата притиснете, гира нагоре-се приклонуваат клупата притиснете, гира надолу-се приклонуваат клупата притиснете,Гира летање птица, гира нагоре склони летање птица, гира надолна склони летање птица 2.Назад вежби вклучуваат : веслање со тегови со една рака и склони. 3.Движењата на рамото вежба вклучуваат : седи гира притиснете, од страна лежи една рака гира странични станот да го дигате прстот. 4.Арм вежби вклучуваат : седи една рака навивам, supine гира рака flexion и проширување, седи гира вратот flexion и проширување. 5.Нога вежби се како што следува : седи гира лифт и бришење. 6.Стомачните вежби вклучуваат : седат прозорци, Теле клупа седат прозорци.К KINGKANG, ние сме специјализирани во производството на фитнес опрема и тежина столици за повеќе од 10 години.Производи специјално користи во комерцијални спортски сали се едноставни да се прилагоди и лесно да се инсталира.Она што ние сакаме е стабилноста.Можете да ги користите нашите производи за многу години.Мислам дека тоа е производ што треба, и тоа може да создадете совршено тело за вас.

Клучни карактеристики

Material :

Слични производи во категоријата